Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Poznanstva

Poznanstva 7 years, 1 month ago #779

• teuta
  • Expert Boarder
Ne znam zašto ali najvažnije segmente naših života na ovom forumu ostavili smo prazne (do sada) a to su ljubav i prijateljstvo. Da li zato što smo si na zadnjem mjestu, što ljude oko sebe privaćamo zdravo-za-gotovo ili zbog nekog drugog razloga ne znam ali vrijeme je da to promijenimo. Pokušajmo sa svim onim što smatramo važnim kazati o sebi, ili pitati o drugima ako nas nešto zanima jer ma koliko mi pokušavali odvajati osobno od neosobnog, sve što utječe na naše živote je osobno pa tako i ovaj sajt je osoban jer smo ga osobno odabrali, družimo se sa svima čije postove čitamo... pa ljudi smo, znatiželjni, i još uvijek nismo vratili znanje telepatije:laugh:

Re:Poznanstva 7 years, 1 month ago #782

• vlado
  • Senior Boarder
teuta, zamišljajući te kroz kroz to što pišeš na forumu, ovaj film je kao stvoren za tebe, moraš ga obavezno pogledati.
Indijski film "Zvijezde na Zemlji (Taare Zameen Par-Like Stars on Earth) opisuje i objašnjava nevjerojatnu čaroliju riječi.

U filmu se pokušava pronaći sinteza između stalne potreba razvoja "moderno-naprednog" drušvta, i očuvanja tradicionalnih vrijednosti i morala, te duhovnog uzdizanja koje je svjetlosnim godina ispred našeg.

Ovo je priča o djetetu s velikim problemima u ponašanju zbog disleksije, a koje roditelji pokušaju liječiti sve oštrijom i oštrijom disciplinom.
Ovo je također prekrasna priča o odnosu između roditelja i djece i općenito o društvenim odnosima, vrlo dirljiv film koji bolje nego ikad prije objašnjava važnost riječi...

Kako se novi učitelj u domu (u kojeg su roditelji malog premjestili iz kuće) postavio prema ovom djetetu s poteškoćama u razvoju i cijeloj lokalnoj zajednici, to jednostavno moraš vidjeti!!!

Re:Poznanstva 7 years, 1 month ago #783

• BRKA
  • Fresh Boarder
teuta wrote:
Ne znam zašto ali najvažnije segmente naših života na ovom forumu ostavili smo prazne (do sada) a to su ljubav i prijateljstvo. Da li zato što smo si na zadnjem mjestu, što ljude oko sebe privaćamo zdravo-za-gotovo ili zbog nekog drugog razloga ne znam ali vrijeme je da to promijenimo. Pokušajmo sa svim onim što smatramo važnim kazati o sebi, ili pitati o drugima ako nas nešto zanima jer ma koliko mi pokušavali odvajati osobno od neosobnog, sve što utječe na naše živote je osobno pa tako i ovaj sajt je osoban jer smo ga osobno odabrali, družimo se sa svima čije postove čitamo... pa ljudi smo, znatiželjni, i još uvijek nismo vratili znanje telepatije:laugh:

350.000 kuna kazne za ovaj post

Re:Poznanstva 7 years, 1 month ago #785

• teuta
  • Expert Boarder
wow vlado prevarila sam se, ipak neki od nas vraćaju ono što nam pripada...da nisam nedavno odbacila zidove koji su me štitili sada bih neki iskoristila...hvala, nabavit ću film

Re:Poznanstva 7 years, 1 month ago #792

• teuta
  • Expert Boarder
Obožavam kada netko uspije izraziti nekakav osjećaj odnosno unutarnje znanje bilo riječima ili primjerom. Na ovom portalu sam primjetila da su ostali članovi pisali upravo na način i o temama o kojma sam i sama tih dana razmišljala. Vlado u stvari to mi je bljesnulo prije nekoliko dana kada si napisao onaj post, naravno nakon što me je prošla zbunjenost . Ja to tumačim zajedničkom sviješću, i oduševljena sam zbog te spoznaje.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.19 seconds