Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Postoji li nešto što nije izmanipulirano?

Postoji li nešto što nije izmanipulirano? 9 years, 4 months ago #239

• dugi
  • Fresh Boarder
U stroju u kojem svi vojnici drže pušku naopako, a samo jedan vojnik je drži ispravno izgleda kao da je baš on taj koji griješi.

Ako je sve izmanipulirano da li to znači i da je sve u savršenom redu, sve pet?

Znamo da je sve izmanipulirano, cijena zlata je izmanipulirana, vrijednošću valuta se manipulira, kamatne stope su izmanipulirane, cijene dionica su izmanipulirane, moćni interesi manipuliraju i tržištem i društvom, politika je izmanipulirana, škole su izmanipulirane, mediji su izmanipulirani, nauka je izmanipulirana, tehnologija je izmanipulirana,...

Znamo da su čak i male manipulacije protuzakonite, sva mjesta na kojima stoji natpis "zakon" izgledaju doista čudno ovih dana.

Postoji li nešto što nije izmanipulirano, pitanje je sad?
Početak je riječ, a na kraju je šutnja. Između su sve priče, ovo je jedna od mojih.

Kontrolirana Opozicija - Truman Show 9 years, 3 months ago #287

Jednom me upitala moja starija prijateljica: "Hajde što su ovi stariji ludi, ali zar vi mladi, studenti, ništa ne možete promjeniti".
Moj odgovor je bio "Pričamo, pričamo, ali ne možemo ništa".

Naš politički i kulturni život se može usporediti s filmom "Truman Show".

Svi smo mi Jim Carrey, svi mi glumimo ulogu koju je glumio Jim Carrey. Sve je orkestrirano i pod kontrolom.

Svrha lažne oporbe je kooptirati pravu oporbu i obeshrabriti bilo koji zametak iskrenog političkog pokreta od samog početka.
Misija kontrolirane oporbe je voditi beznačajne borbe i odvratiti nas od uspostavljanja svjetske vlade.
"Institucija" postavlja društvo u ropski položaj kroz opravdavanje zamjene njenih papira bez ikakve intrizične vrijednosti za naš stvarni rad i dobra, što paradoksalno proizvodi ništa drugo osim dugova na desetu potenciju!

Postoje li iskreni i pošteni politički lideri?
Možemo ih prepoznati po tome što su ismijani, marginalizirani i oklevetani, nemaju pristup medijima, ili su u zatvoru, ili su u stečaju, ili su pod zemljom.
Istini nije potreban zakon, zaustavimo ludilo.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.12 seconds