Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Isplata kredita suverenim platnim instrumentom 'SOVRO'

Re: Isplata kredita suverenim platnim instrumentom 'SOVRO' 2 years, 3 months ago #3063

XXXXX XXXXXXX
Ulica XXXXXXX X
52100 Pula - Hrvatska

OSOBA: VIPNET D.O.O.
OIB: 29524210204

Vrtni Put 1
10000 Zagreb - Hrvatska

PREDMET: Isplata duga u cijelosti (Uplatnica, poziv na broj HR01 XXXXXXXX-X)

Draga OSOBO 'VIPNET D.O.O. - OIB: 29524210204',
ukoliko dužnička obveza kojom me teretite (Uplatnica, poziv na broj HR01 XXXXXXXX-X, vidi fotokopiju u prilogu) ima valjano legitimno uporište, između ostalog i prije svega u međusobnom ugovoru koji nas našim vlastoručnim potpisima takvim nečim veže, onda Ja, XXXXX XXXXXXX, na datum dostave vam ovog Dokumenta putem preporučene pošiljke Hrvatske pošte broj RCXXXXXXXXXHR, navedeni dug iznosa 599,45 kuna u cijelosti isplaćujem "SOVRO - Suverenim Platnim Instrumentom" (pred poštanskim službenikom priložen ovome pismu u prisustvu svjedoka YYYYY YYYYYYY, Ulica XXXXXXX X, Pula, rođen XX.XX. 1995 u Puli) čiji je jedinstveni identifikacijski broj SVR-AAA-00007, a glasi na Donositelja i na iznos od 599,45 kuna.
Shodno tome, zahtjevam da se saldo pozicije u pitanju odmah prilagodi novom činjeničnom stanju.

Draga OSOBO 'VIPNET D.O.O. - OIB: 29524210204',
svako daljnje obraćanje mi u vezi s ovim slučajem smatrat ću kao učinjeno pod punom osobnom odgovornošću (materijalna, financijska, kriminalna i odgovornost za krivokletstvo uključene).
S obzirom na činjenicu da bilo kakav legitimno valjani ugovor može zajedno vezivati isključivo protustrane koje su ga i zaključile, ovim vas putem također korektno obavještavam da ću kao pokušaj prevare smatrati svaki eventualni budući dokument koji se odnosi na ovaj slučaj, ukoliko mi isti možebitno pošaljete bez vašeg vlastoručnog potpisa na njemu, i ukoliko mi takav dokument možebitno pošalje netko drugi a uz njega u vidu potvrde/uvjerenja s vašim vlastoručnim potpisom ne priloži nepobitni dokaz da ste ga ovlastili djelovati u vaše ime. Svaki će takav eventualni dokument biti vraćen pošiljatelju, naravno uz poduzimanje odgovarajućih protumjera s moje strane.

Iskreno i u dobroj vjeri, bez predrasuda,
s pridržanim svim Prirodnim pravima.

Pula, četvrtak 13 kolovoza 2015
XXXXX XXXXXXX

Svjedok: YYYYY YYYYYYY

Re: Isplata kredita suverenim platnim instrumentom 'SOVRO' 2 years, 1 month ago #3070

Uz to što sam na njihovom Facebook zidu objavljivao vijesti i korisne materijale vezane za kontroverzni monetarno-financijski sustav, tijekom proteklih godina sam nekoliko puta kontaktirao Udrugu Franak i nudio suradnju u pogledu efikasnog rješavanja tih nesretnih kredita "popularno" zvanih "švicarci".
Naletjevši na članak objavljen jutros u domaćim medijima, evo ga lijepim ovdje u ovu temu nek ostane zabilježena razlika čime su moj i ovaj drugi pristup kreditnim mukama - urodili:

KOORDINATOR UDRUGE FRANAK: “Od konverzije kredita neće biti ništa, povlačim se, ako treba napustit ću ovu državu”
Danas.hr, 12.10.2015

"Jednostavno, ne mogu šutjeti. Ne želim više biti rob banke. I rob njihovog toksičnog kredita", napisao je Denis Smajo - koordinator Udruge Franak.
"Osobno sam nakon svega jako razočaran. Bez obzira na ishod ove cijele priče, ne mislim se više baviti sa slučajem franak. Još sutra ću staviti jedan završni post, a onda ću za nekoliko dana ugasiti ovaj FB profil".
Pa se članak dalje nastavlja: “Svatko vidi da smo cirkus od države”.

UPDATE 19.10.2015:
Čelništvo udruge Franak podnijelo je ostavku, a u ponedjeljak su o tome obavijestili svoje članove!
Last Edit: 2 years, 1 month ago by administrator.

Re: Isplata kredita suverenim platnim instrumentom 'SOVRO' 1 year ago #3140

• Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.28 seconds