Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Spasimo Planetu, A Ne Bankstere!

Porezna Televizija - Mi Znamo Tko Si 9 years ago #339

• tino
  • Fresh Boarder
"Glup je onaj koji čini gluposti", govorio je Forrest Gump, najslavniji glupan u holivudskoj filmskoj povijesti.
U financijskom smislu, glupa je svaka stvar zbog koje investitor izgubi novac, a tehnička analiza zadovoljava ovu definiciju.
Povijest pokazuje da je kupovina dionica na temelju tehničke analize gubitak novca.
Evo kako je jedan analitičar agencije Standard & Poor's u prosincu 2006 ocijenio situaciju: ""Agencije za kreditni rejting nastavljaju stvarati još veće čudovište - CDO (collateralized debt obligation) tržište. Nadajmo se da ćemo svi biti bogati i u penziji prije nego što se kula od karata sruši".

Prema najnovijim procjenama, samo zemlje koje sada nazivaju PIIGS (Portugal, Irska, Italija, Grčka i Španjolska) će trebati ukupno preko 2.000 milijardi dolara pomoći u naredne tri godine. Ostale ne treba niti spominjati. Izgleda da je nemoguće spasiti euro, svi napori nalikuju na nepotrebnu iluziju čiji je kraj skori neizbježan neuspjeh.
Samo u razdoblju od 1 godine ove zemlje "svinje" trebaju 600 milijardi dolara, a oni koji bi ih trebali spasiti nisu u ništa boljoj financijskoj situaciji.

Zašto nas onda MMF i Europska unija i dalje farbaju kad postoji samo jedan mogući rasplet, a taj neće biti "happy ending", kako to kažu u Americi.
Ovdje nije riječ o nikakvoj katastrofičnosti već o realnosti.

Što mislite o ovom video klipu: "Porezna Televizija, Mi Znamo Tko Si"

• Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.10 seconds