Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

TOPIC: Pula, Hrvatska, Europa, Svijet - Slobodni Planet

Re: Pula, Hrvatska, Europa, Svijet - Slobodni Planet 6 years, 1 month ago #2732

BIOS Postavke Državne 'Zajednice' Republika Hrvatska

Središnja banka, nacionalna valuta, parlamentarna jurisdikcija - Odgovor Ministarstva Unutarnjih Poslova Republike Hrvatske za Zahtjev Udruge Crom Alternativna Razmjena za hitno utvrđivanje činjeničnog stanja:

Re: Pula, Hrvatska, Europa, Svijet - Slobodni Planet 1 year ago #3230

Najvećem broju Internauta s ovog govornog područja vjerovatno nije nepoznato da je medijska kuća Glas Istre naslovnicom i s još nekoliko dodatnih stranica posvetila naročitu pažnju nedavnom vanserijskom događaju odnosno žestokom sudaru između jedinstvene stvarnosti i navodne “stvarnosti” u koju je mene slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji Aljošu iz obitelji Đurić, trudeći se iz petnih žila i iz nekih samo njima znanih interesa, tvrdoglavo pokušavala uvjeriti poveća grupa naoružanih ljudi zaposlenih u svojstvu takozvanih osoba na funkciji tzv. Policijskih službenika tzv. Republike Hrvatske:

Glas Istre: Suvereni čovjek na planeti Zemlji

Evo ovdje korektno i transparentno, u duhu slobodnog protoka informacija, obavještavam sve posjetioce ovog web sajta o daljnjem razvoju situacije.
Cirka dvadesetak dana nakon što je tzv. Prometna policija dakle 02.03.2018 djelovala onako kako je nelegitimno i kriminalno djelovala u odnosu na mene slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji, uspio sam zgotoviti moju službenu reakciju internacionalnog karaktera i poslati je četvrtka 15.03.2018 preporučenom poštom svoj desetorici adresiranih Primatelja:

Tužba Suverenog Čovjeka Protiv MUP-a Republike Hrvatske - 2 Dio

Re: Pula, Hrvatska, Europa, Svijet - Slobodni Planet 1 year ago #3251

Re: Pula, Hrvatska, Europa, Svijet - Slobodni Planet 10 months ago #3303

Famozni stobrečanin Dražen Kasalo (u javnosti poznatiji kao osnivač udruge Čovjek i njezinog Arbitražnog suda pravde, autor knjige 'Kontrola uma u pravom sistemu, organizator događaja 'Prva konvencija živog čovjeka' te inicijator predstojećeg osnivanja organizacije 'Društvo živog čovjeka) nedavno je po četvrti put zaredom zario nož u leđa istinskom oslobođenju čovjeka od robovanja Matrixu. Krivotvoreći više puta ne samo sopstveni identitet već i cjelokupno činjenično stanje, grubo kršeći vlastita obećanja te Univerzalni Prirodni Zakon i Statut udruge Čovjek te Pravilnik njezinog Arbitražnog suda, Predsjednik potonjeg posegnuo je čak i za najgnusnijim prljavštinama ne bi li što učinkovitije sabotirao konkretno realno distanciranje od religioznog fanatizma zvanog 'državizam'.
Beskonačne falinke u koje se sam sav umrsio postavljajući zamku 'suvereni građanin' svakom nedovoljno upućenom pojedincu voljnom postati 'suvereni čovjek', Kasalu se silovito obilo o glavu i potvrdilo staru poslovicu "ko drugome jamu kopa sam u nju upada". Obmanjujući plemeniti paravan ispod kojeg navedeni infiltrator u potaji podlo podriva nepatvorenu oslobodilačku vibru - raskrinkan je u cijelosti te objelodanjen u Izvještaju o golemoj laži kojom je, dovevši se u monstruozno kontradiktornu poziciju, 17.04.2018 donio kompletno nakaradno Rješenje o odbacivanju Tužbe Aljoše iz obitelji Đurić protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske. Više o suludoj liniji ponašanja i principu djelovanja kojeg su Kasalo Dražen te udruga Čovjek i Arbitražni sud pravde zauzeli prema svakom i bilo kom ljudskom stvorenju, organizaciji, fizičkoj ili pravnoj osobi, svejedno nastupali ovi u svojstvu bilo tužitelja, bilo tuženika, bilo ugovornih protustrana, bilo partnera u poslovnim aranžmanima ili drugim projektima i odnosima ikoje vrste - može se pročitati na sljedećem linku:

Re: Pula, Hrvatska, Europa, Svijet - Slobodni Planet 1 month, 2 weeks ago #3383

Suvereni platni instrument SOVRO kojeg slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji Aljoša iz obitelji Đurić inače izdaje u raznorazne svrhe već poduže vrijeme još od 2015-e godine, sad početkom 2019-e našao se predmetom sudskog financijskog vještačenja naloženom od strane Općinskog suda u Rijeci. Punovaljano materijalno pokriće kojeg pri izdavanju svakog pojedinačnog platnog instrumenta SOVRO svojim vlastoručnim potpisom i pečatom odgovorno garantira dakle čovjek Aljoša iz obitelji Đurić, najvećim dijelom čini njegov neotuđivi proporcionalni dio cjelokupne društvene imovine iz bivše tzv. Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije. Tijekom spomenutog vještačenja, stalni sudski financijski vještak nije uspio pronaći nijedan valjani dokaz koji bi čak i minimalnoj mjeri eventualno ugrozio punovaljanost platnog instrumenta SOVRO:

Time to create page: 0.20 seconds